"Det kändes naturligt att starta ett ”nischat” bolag, som förstår kundens sits, som har ett ”inifrån” perspektiv. Våra fokusområden ekonomi och HR är områden vi kan och behärskar väl."

Anna Chibba, Grundare

Vårt sätt att arbeta tillsammans och med våra kunder, konsulter och kollegor grundar sig på våra värderingar, Share – Dare – Care.

Share

Vi delar med oss av kunskaper och erfarenheter för att hjälpa varandra och våra kunder att lyckas

Dare

Vi vågar utmana både egna och andras tankar, förslag och beteenden för att ge nya perspektiv och åstadkomma förändring.

Care

Vi strävar tillsammans med våra kunder att uppnå framgång och goda resultat och samtidigt skapa välmående organisationer.

Vilka är vi?

Anna Chibba

Affärsområdesansvarig
+46 70-445 09 20
anna.chibba@sharenode.se

Ingeborg Brenton

Senior Verksamhetskonsult
+46 70-820 50 85
ingeborg.brenton@sharenode.se

Kerstin Schillberger

Senior Verksamhetskonsult
+46 79-077 32 33
kerstin.schillberger@sharenode.se

Kristin Annerstedt

Talent Manager
+46 70-407 44 93
kristin.annerstedt@sharenode.se

Emelie Eduard

Marknadsansvarig
+46 733 96 63 71
emelie.eduard@sharenode.se

Jannica Wahlund

Verksamhetskonsult

jannica.wahlund@sharenode.se

Catrine Backman

Senior Verksamhetskonsult 

catrine.backman@sharenode.se

Ny kollega

Är du intresserad av att arbeta med oss?
rekrytering@sharenode.se